BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb] Mr.President

[wyb] Mr.President

Set priority
Show messages by
This Post:
00
123806.84 in reply to 123806.82
Date: 12/20/2009 6:32:37 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
No właśnie wspomniałeś :) Dzięki :)

This Post:
00
123806.85 in reply to 123806.83
Date: 12/20/2009 6:53:52 AM
Overall Posts Rated:
515515
obstawiam ze nie znajdziesz

This Post:
00
123806.86 in reply to 123806.85
Date: 12/20/2009 7:00:55 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Warto żyć marzeniami ;)

From: B.B.King

This Post:
00
123806.88 in reply to 123806.28
Date: 12/20/2009 1:00:55 PM
Overall Posts Rated:
12061206
To nie jest czepianie się..

W języku polskimi nie występuje taki dwukropek (poziomy). Występuje pojedyncza kropka lub trzykropek, a dwukropek co najwyżej pionowy. Skoro i tak piszesz tylko głupoty to na przyszłość staraj się jednak pilnować ortografii, bo to razi w oczy.

To nie jest czepanie się..

Co oznacza "czepanie" się? To że dorastasz i hormony wariują, Twój organizm się zmienia, poznajesz różne rzeczy oraz masz pewne potrzeby, to nie powód, żeby chwalić się nimi na forum.

Teraz to ty się czepiasz, bo to prawda ty założyłeś ten wątek, ale chyba do tego, żeby inni się wypowiadali.

Kultura osobista wymaga, żeby zaimki w drugiej osobie pisać z dużej litery. Ale najwidoczniej w szkole nie nauczyli Cię ani ortografii, ani kultury osobistej. Szanuj innych to będą Ciebie szanowali.

PS. Nigdy nie mów za wszystkich i mam nadzieję, że w końcu selekcjonerem zotanie ten kto na to zasługuje. (mówię tu o seniorskiej a nie u-21)
Nie nauczyli Ciebie w szkole, że zdanie kończymy kropką a nie nawiasem? Może sięgnij czasem do słownika. Kropka przed nawiasem też jest bez sensu, czyli mamy tu dwa błędy w jednym.

Masz racje :)

Zdanie kończymy kropką.

Ale jeśli nie to dziękuję :)

j.w.

Ale prezydent chyba się obraził, bo na niego nie zagłosowałem :)

Gdy przerabiali w szkole tą lekcję to chyba byłeś na wagarach.

I nie zaczynamy zdania od "ale".

Nie, no wiem o tym :)

Jak widać to były długie wagary albo kropka Ci jakąś krzywdę w przeszłości wyrządziła...

Ale prezydent, jakoś cały czas żywi do mnie urazę :)

Do braku kropki nie mam już siły. Ale stawiania przecinków też byś się nauczył a nie strzelał nimi gdzie tylko się da.

I jeszcze ogólna uwaga. Nie musisz także każdego zdania zaczynać od nowego akapitu. Jest to głupie i nieczytelne. Po to właśnie istnieją akapity, żeby zdania sensownie grupować w logiczne części, a nie każde zdanie wrzucać do innego akapitu.

Co prawda Twoje wypowiedzi raczej nie są mądre i logiczne, a bardziej przypominają chaotyczne i bezsensowne partykuły, więc może faktycznie nie da się z nich sklecić sensownego akapitu. No ale to tym gorzej dla Ciebie.


Jak widać sam mistrzem mowy polskiej nie jesteś i też robisz pełno byków. Najwięcej interpunkcyjnych, ale stylistycznych też dużo. Każdy robi - narodowe dyktando jeden człowiek w ciągu wielu poprzednich lat napisał poprawnie. Ale w poprzednim jednak nie udało mu się uniknąć pomyłki. Trudno, każdy się stara ale nikt nie jest nieomylny. Ale to nie powód, żebyś spamował swoimi upierdlywmi uwagami, bo one po prostu przeszkadzaja innym. Czy jeśli ksiądz w kościele podczas kazania popełni jakiś błąd stylistyczny to też mu się wtryniasz i zwracasz uwagę? Podejrzewam, że nie. Bo to nie jest na to odpowiednie miejsce.

Ja też popełniam błędy, ale szanuję to, że większość osób nie jest na tyle malych i wnerwiających jak wrzód na de, żeby przywalać się do każdego jednego.

Swoją misję ortograficzną zacznij wdrażać od siebie. A z tego forum spadaj z uwagami ortograficznymi. Załóż sobie bloga i na nim wpisuj wyłapane błędy. Jeśli kogoś to zainteresuje to będzie zaglądał. A jak tutaj jeszcze raz zobaczę, że przeszkadzać głupimi i niemerytorycznymi postami to będę zgłaszał je do GM-a jako spam.

From: oskar4

This Post:
00
123806.89 in reply to 123806.88
Date: 12/20/2009 1:08:42 PM
Overall Posts Rated:
1010
Prezydent nie pisze mego imienia z wielkiej litery, więc ja też nie mam zamiaru, pisać zaimka zastępującego jego nick, z wielkiej litery.
Natomiast ty chyba nie wiesz, co to jest akapit. :)
Aby nie być gołosłownym, pokaż mi te błędy stylistyczne.
Śmieszy mnie również zdanie: 'kropka przed nawiasem też jest bez sensu'.
Jeśli ja miałbym ci wytknąć, twoje bezsensowne zdania i posty, to trochę by się tego zebrało.
Jednak dalej nie rozumiem, jaki to jest błąd? Bo chyba nie stylistyczny. :)
Aha i aby zakończyć twój 'wieczór interpunkcji' napiszę, że przed 'że' stawiamy przecinek. (patrz druga uwaga).

Last edited by oskar4 at 12/20/2009 1:18:13 PM

This Post:
00
123806.90 in reply to 123806.88
Date: 12/20/2009 1:37:22 PM
Overall Posts Rated:
296296
wiesz co, stajesz się irytujący. zaczerniasz wszytskie mozliwe watki tematem o odwracaniu a teraz ten post. co chciałes tutaj udowodnić? że Oskar tez robi błędy? że możesz byc lepszy od niego? mysle, że zupełnie to było niepotrzebne.

PS. możesz mi wygarnąć błędy ortograficzno- stylistyczno-interpunkcyjno- poprawnościowe zwyczajowe, nie dbam o to szczególnie:) polonistą nie zostanę, studiuję medycyne i musze trenować żeby skutecznie porozumiewać się z pełnym przekrojem społeczeństwa:D

This Post:
00
123806.91 in reply to 123806.90
Date: 12/20/2009 1:45:11 PM
Overall Posts Rated:
1010
wiesz co, stajesz się irytujący. zaczerniasz wszytskie mozliwe watki tematem o odwracaniu a teraz ten post. co chciałes tutaj udowodnić? że Oskar tez robi błędy? że możesz byc lepszy od niego? mysle, że zupełnie to było niepotrzebne.

PS. możesz mi wygarnąć błędy ortograficzno- stylistyczno-interpunkcyjno- poprawnościowe zwyczajowe, nie dbam o to szczególnie:) polonistą nie zostanę, studiuję medycyne i musze trenować żeby skutecznie porozumiewać się z pełnym przekrojem społeczeństwa:D


Tu się zgodzę.
W końcu ktoś mu powiedział. :)
Ja już nic nie chciałem gadać, bo znowu pewnie byłby banan.
A o odwracaniu nie będę się wypowiadał. :D

This Post:
00
123806.92 in reply to 123806.91
Date: 12/20/2009 1:58:56 PM
Overall Posts Rated:
515515
Mister co to porobilo sie w Twoim watku wyborczym?
Czyzby troll zjadal Twoja kielbase wyborcza??? ;-)
A moze Ty juz znasz wyniki ze pozwalasz na takie paplanie? ;)

From: m4ti_

This Post:
00
123806.93 in reply to 123806.92
Date: 12/20/2009 2:10:39 PM
Overall Posts Rated:
2121
Spokojnie, ja tylko czekam az GM sie zaloguje i uspokoi pewne towarzystwo. Bo ja z HT forum juz zregynowalem, niechce powtórki z rozrywki.

From: oskar4

This Post:
00
123806.94 in reply to 123806.93
Date: 12/20/2009 2:14:46 PM
Overall Posts Rated:
1010
Mam nadzieję, że nie masz na myśli mnie :?

Advertisement