BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb]m4ti_

[wyb]m4ti_

Set priority
Show messages by
This Post:
00
150224.87 in reply to 150224.86
Date: 7/6/2010 2:22:08 AM
Overall Posts Rated:
99
no i jeszcze z mowy wyborczej:
"Dzięki zdanej w ubiegłym tygodniu przede mną otworzyły się nowe możliwości organizacji czasu"


No to świętuje zaliczoną sesję :)

Kurcze - ja też już nie wiem co pisać.

Zobaczymy co powie jak się zaloguję - echs - nie mogę się doczekać co będzie miał na usprawiedliwienie!!!

From: ozi90
This Post:
00
150224.88 in reply to 150224.87
Date: 7/6/2010 2:23:56 AM
Overall Posts Rated:
6363
świętuje zaliczoną sesje? kujon! :P

This Post:
00
150224.89 in reply to 150224.86
Date: 7/6/2010 4:00:20 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Asta a czemu nie oddałeś głosu w wyborach? Czyżby żaden kandydat nie był z Twojej bajki? :)

This Post:
00
150224.90 in reply to 150224.89
Date: 7/6/2010 4:06:45 AM
Overall Posts Rated:
2222
Gorąco sugeruje odpuścić sobie komentarze. Zwłaszcza że część jest dalece głupia. Mati musi się usprawiedliwiać? Tłumaczyć? Prosić o wybaczenie? Zdobyć MS w BB? Według mnie niczego nie musi. Wszystko jasne jest już teraz. Stało się coś co uniemożliwiło Matiemu wystawienie składu. Zapewne było to coś adekwatnie ważnego. I co to konkretnie było gówno powinno nas interesować. To jest tylko gra. Zabawa. Relaks i odpoczynek. Nie można od nikogo wymagać aby traktowali BB priorytetowo. Jeśli Mati zechce wytłumaczyć to ok, jeśli nie uczyni tego myślę że ludzkim jest uszanować to bez żadnej zgryźliwości.

Jestem osobiście zawiedziony bo sytuacja nie jest miła. Ale rozumiem że Mati miał coś ważniejszego na głowie. I pozostaje mi życzyć jemu powodzenia i mam nadzieję że nic naprawdę istotnego nie dotknęło jego osoby.

Dodam że moje stanowisko jest niezależne od tego czy na niego bym głosował w wyborach czy też na kogoś innego.

Rozsądku życzę.

This Post:
00
150224.91 in reply to 150224.90
Date: 7/6/2010 4:22:56 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
dobrze piszesz...generalnie

stąd mój wpis że:

"zle moze nie bedzie jeszcze jest czas na wykrecenie jakiegos wyniku

no ale faktycznie gorszego poczatku byc nie moglo :) teraz juz bedzie tylko lepiej (no chyba ze nie ustawi skladu w meczu o stawke to bedzie masakra) ;)"

życzę mu sukcesu

ale w sumie rozumiem ludzi, że czują się oszukani. Gra czy "sra" to traktujemy się w miarę poważnie i stąd teraz rzeka smutku i poczucia oszukania. Powód Mati na bank miał ważny bo jak też pisałem zależało mu bardzo na tym by zaufała mu grupa ludzi i tak się stało. Tylko, że to zaufanie może mieć teraz mocno podkopane nie sądzisz?

Wiadomo, że nie wytarzamy go w pierzu, nikt go nie spierze :D ale niesmak można odczuwać...tak sądzę i to właśnie jest pokazywane na forum.

This Post:
00
150224.92 in reply to 150224.90
Date: 7/6/2010 4:36:53 AM
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
838838
Mati musi się usprawiedliwiać? Tłumaczyć? Prosić o wybaczenie?

Oczywiście że musi się tłumaczyć, przedewszystkim ludziom którzy na niego głosowali.


I co to konkretnie było gówno powinno nas interesować. To jest tylko gra. Zabawa. Relaks i odpoczynek.


To tylko gra, ale w tej grze Mati stał się tzw. osobą publiczną - wiesz co to oznacza?
Wział na siebie obowiązki, jeśli ma wytłumaczenie to fajnie, a jeśli poznał jakąs laskę i zapomniał o grze to... nawet bardzo fajnie, ale wtedy powinien powiedzieć - chłopaki zawiodłem was, rezygnuje z selekcjonera i idę się bawić z nową laską


Nie można od nikogo wymagać aby traktowali BB priorytetowo.


Jasne że nie można, nie mozna wymagać od Matiego żeby był trenerem, jeśli on tego nie chce. Może Mati chciał tulko wygrać wybory a nie zostać trenerem reprezentacji? Musimy uszanować jego chęci


Jestem osobiście zawiedziony bo sytuacja nie jest miła. Ale rozumiem że Mati miał coś ważniejszego na głowie.


No jeśli ma coś ważniejszego to trenerem powinien być ten co nie ma nic ważniejszego, musimy szanować Matiego, ale szanujmy też tych którzy chcieli by oglądać zwyciestwa reprezentacji a nie walkowery.



This Post:
00
150224.93 in reply to 150224.90
Date: 7/6/2010 4:52:13 AM
Overall Posts Rated:
7272
Szanowny kolego. Rozumiem twoje rozgoryczenie, ale chyba zapominasz, że nie każdy tutaj w BB traktuje kadrę jak tylko dobrą zabawę. Jedni pracowali tygodniami, aby włożyć kogoś do kadry i liczyli na zysk z gadżetów.Inni planują budżety w oparciu o szkolenie reprezentantów w temacie ich sprzedaży itp. Strategii jest wiele, inni pracują na rzecz kadry, robią analizy przygotowują materiały itp. Dla innych kadra nic nie znaczy, ale jest pewna grupa dla których ta kadra znaczy wiele. Np. dla mnie. Może nie udzielam się zbyt często na forum, choć teraz zamierzam więcej sytuacja w której wszyscy ci którym zależy na kadrze poczuli się oszukani i zlekceważeni. Ktoś kto kandyduje na selekcjonera szanowny kolego musi rozumieć już przed wyborem co go czeka, a krytyka jest elementarzem życia selekcjonera. Czy musi się tłumaczyć - tak musi się wytłumaczyć inaczej będzie f.......m do m2 i dla odmiany gówno mnie interesuje teraz twój punkt widzenia w tej sprawie. W kwestii relaksu i odpoczynku. Wchodzę na BB odpalam meczyk aby się zrelaksować i co widzę - nie ma meczyku, bo selekcjoner poleciał w bambuko. Zajefajny relaks miałem - great... Odpoczynek z ciśnieniem - great...Chyba ci się pomerdało coś z tym postem.
Jeśli ktoś nie chce traktować BB priorytetowo to po co startuje w wyborach będąc świadomym jakie wyzwania ma posada selekcjonera - wniosek? Brak szacunku dla całego sztabu ludzi, którzy na rzecz tej reprezentacji pracują. W kwestii rozsądku zalecam tobie również trochę... Chciałem obejżeć meczyk a tu lipa. Meczu nie ma, wynik kompromitacja. Świat się śmieje i kolego życzy mi rozsądku. Pozdrawiam kolegę :)))

Last edited by Rafik_VIP at 7/6/2010 5:12:42 AM

From: pawfer
This Post:
00
150224.94 in reply to 150224.93
Date: 7/6/2010 5:59:57 AM
Overall Posts Rated:
99
Całą tą flustrację chyba widać w popularności selekcjonera.
51% - głosowało 61 osób.

Jak dobrze pamietam chyba żaden wcześniejszy selekcjoner nie miał tak słabego wyniku.

From: m4ti_
This Post:
00
150224.95 in reply to 150224.94
Date: 7/6/2010 6:33:14 AM
Overall Posts Rated:
2121
Drodzy Rodacy:)

Dobra na początek kilka słów wyjaśnienia.
Moj livebox w piatek wiczorem odmówił posłuszeństwa i odmawia go do dnia dzisiejszego. Jeśli ktoś dzwonił kiedykolwiek do tpsy to wie jakie tam kutongi są. Livebox wyslany do naprawy ile to potrwa to nie wiem.

Drugą sprawą jest to, że nie mogłem się za bardzo z domu ruszyć (skręcona kostka i szyna na nodze) uniemozliwiły mi dotarcie do kogokolwiek z netem. Z noga jest juz ok, szyne sciagnałem i robie sobie tylko oklad z lodu.

Przepraszam wszystkich za oddany mecz walkowerem ale to jest tylko mniejsze zło, na inne mecze już gwarantuje pełną mobilizację sił.

Dzięki wszystkim za głosy i mimo złego początku to jestem przekonany ze jednak kadra będzie nasza wspólną pociechą.

Będę się teraz logował u znajomych i tam poświęcał troszke czasu na bb. Nie ma Cię się co bać o kadre, powołania będą w niedziele i to pewnie późnym wieczorem.

Przepraszam, że tak krótko się tlumacze ale zabieram się do roboty!!!

p.s. Iranowi się jeszcze odegramy.

From: R-Allen

This Post:
00
150224.96 in reply to 150224.95
Date: 7/6/2010 6:47:22 AM
Overall Posts Rated:
2020
Dobrze że się wytłumaczyłeś jakoś ;P Bo niektórzy chcą Cię zjeść :D

From: pawfer

This Post:
00
150224.97 in reply to 150224.96
Date: 7/6/2010 6:49:21 AM
Overall Posts Rated:
99
Dobrze że się wytłumaczyłeś jakoś ;P Bo niektórzy chcą Cię zjeść :D


By tylko zjeść!
Chcą go spalić na stosie!!!

Advertisement