BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb U21] Debata wyborcza

[wyb U21] Debata wyborcza (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
231209.87 in reply to 231209.76
Date: 11/29/2012 6:23:02 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Dzieki , w zamian za to tez na ciebie oddam ;D
Nie zależy mi na wygranej w tym stopniu , bym wszystkich hejtował , po prostu każdy ma swoje zdanie i ja to szanuje ;D
Po prostu zdałem se sprawę z tego że trzeba pomóc naszemu kraju , bo jestem Polakiem i trzeba pomagać kraju .
I nie wiem czemu ale nie razi mnie to , że z 60 wpisów na forum dotyczy mojej osoby , i część z nich pisana jest z sarkazmem . Szanuje to , że menadżerowie z wyższych lig są bardziej doświadczeni , no ale wiadomo , że te doświadczenie zdobyć kiedyś trzeba ;D
I nikogo nie obrażam , bo to jest w pewnym sensie zabawa , a parę osób robi sobie ze mnie jaja i się wyśmiewa .
Ale ja mam to gdzieś . Chciałbym pracować przy reprezentacji i zostawić po sobie jakiś ślad nie tylko jako menadżer klubu , ale też jako członek sztabu reprezentacji .
Dzięki za wszystkie słowa otuchy ;DD



Dany - jeżeli zechcesz dowiedzieć się czegoś o U21 z innego niż selekcjonerski punkt widzenia. Wal śmiało. Proponuję byśmy nawiązali współpracę przy przyszłym roczniku kadrowiczów. Jestem w stanie...nie zdradzając personaliów graczy wciągnąć Cię tak, byś śmiało poobserwował co i jak z tym skautingiem. Taka wiedza plus podpytanie co w kadrze ma zrobić selekcjoner da Ci spokojną głowę za dwa sezony.

P.S.zdaniem nas skautów, selekcjoner to tylko drab co pierdzi w stołek, buja się po Holandii lub innym wakacyjnym kraju, piszę z komórki lub innego kalkulatora, a jak łaskawie sprawdzi już bazy to jeszcze dymi, że linków się nie dało, by łatwe mógł zrobić łatwiej) ;) - żarcik:)

Last edited by Astarotte at 11/29/2012 6:23:29 AM

From: Astarotte

This Post:
00
231209.88 in reply to 231209.81
Date: 11/29/2012 6:24:36 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210

Kurde tyle roboty??? A już miałem się zgłosić...

To w pierwej zmień logo no to stare :) Na to ładniejsze :)



nie tykać! robota pierwszej wody specjalisty od logo i avatarów;) (przynajmniej w przycinaniu)

This Post:
00
231209.89 in reply to 231209.88
Date: 11/29/2012 6:40:48 AM
Warsaw Mutants
III.4
Overall Posts Rated:
10801080
Pytanie do Morfeusza:
Dlaczego jesteś przeciwnikiem bungi skoro jak sam napisałeś sprawdza się?

From: kozlik4

This Post:
00
231209.90 in reply to 231209.82
Date: 11/29/2012 7:27:14 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40734073
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Mam wątpliwości czy to jest wątek na taką dyskusję ale jeszcze raz Ci odpowiem;-)

No ale listy od scoutów twórzą scouci, a nie selekcjoner, zgadza się? Gdyby było inaczej to by się te listy nie nazywały listami od scoutów, tylko listami od selekcjonera.

Listy tworzy selekcjoner, a scauci je uaktualniają

To znaczy, że najpierw trzeba przez x sezonów (no właśnie - ile?) "przyglądać się z bliska" kadrze, żeby potem móc wysłać te 20 maili tygodniowo? Przypominam, że właścicieli jest zwykle kilkunastu.

To znaczy, że wypadało by chociaż z sezon wnikliwie popatrzeć na wszystko z boku by mieć w ogóle jakiekolwiek pojęcie z czym to się je i jakie są obowiązki selekcjonera.

Właścicieli jest kilkadziesiąt.

Tak, jasne, właściciele zawodników do stado baranów, którzy gdyby nie selekcjoner reprezentacji nie daliby sobie rady z wytenowaniem i utrzymaniem w formie zawodnika. Przecież to chyba głównie właścicielom zależy żeby ich zawodnik był jak najlepszy i miał jak najlepszą formę bo to właśnie u niego w klubie ma pewne miejsce w składzie i często jest filarem drużyny.

Byś się zdziwił jak wielu właścicieli nie czyta nawet instrukcji. Wielu nie ma pojęcia o tym jak dbać o formę, co trenować, jakiego trenera zatrudnić, w ogóle jak prowadzić klub. Z resztą co tu się dziwić. Właściciele często są mało doświadczeni, a są też tacy którzy zwyczajnie lubią się radzić.
Ile jest tygodniowo maili od menadżerów z pytaniem o sznase na grę w kadrze. ?

O tego jest najwięcej. Dziesiątki w tygodniu.

No to jak jest - gramy bungę i niech silnik decyduje kto gdzie gra, czy sami chcemy decydować?

Gramy bungę ale nie bezmyślnie, tylko z możliwie największą kontrolą. Sztuką jest tak dobrać zawodników by każdy grał mniej więcej tak jak sobie założyliśmy i by wycisnąć z tego ustawienia maksimum. Co Ty myślisz, że wrzucasz kogo popadnie i gra gitara? Równie dobrze można wrzucić 12 zawodników, a w meczu wystąpi np. 8.
Może się zdarzyć, że na SF będzie Ci wchodził np. na 18 minut zawodnik z OD 2, a rywal akurat gra z obwodu i ma na SFie super strzelca. Chyba nie o to chodzi?

Może być tak, że rywal jest silniejszy i wiesz, że grając standardowo nie wygrasz, a na utratę entuzjazmu też nie możesz sobie pozwolić i trzeba coś wymyślić.

To absolutnie nie jest tak, że strategia rozgrywania meczu zamyka się wyłącznie w ustawieniu taktyki. Jest mnóstwo strategicznych detali i przed meczem naprawdę jest nad czym się głowić.

Na końcu o medalu często decydują małe punkty i trzeba wszystko tak rozplanować by wyciągnąć maksimum. Według mnie doświadczenie jest przydatne.

Z resztą warto tak elementarną wiedzę jak np. ile drużyn awansuje z grupy, ile do baraży, kiedy resetuje się ent., jaki jest mniej więcej rozkład sił na świecie zdobyć przed zostaniem selekcjonerem, a nie wdrażać się we wszystko w trakcie.

Rzeczy do ogarnięcia jest sporo. Moje zdanie jest takie, że przebywanie nazwijmy to "w pobliżu kadry" bardzo dobrze przygotowuje do bycia selekcjonerem i jest w moich oczach wielkim atutem kandydata na selekcjonera.

Kolega dany1000 nie jest nowicjuszem

Z całą sympatii dla danego1000 i jego ambicji ale sam staż w BB nie czyni z niego profesora;-)

Last edited by kozlik4 at 11/29/2012 7:29:30 AM

This Post:
00
231209.91 in reply to 231209.89
Date: 11/29/2012 7:35:13 AM
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10011001
Dla mnie jest to błąd w implementacji taktyk, brak ustawienia powinien powodować losowość w wyborze pozycji, a okazuje się, ze silnik ustawia pod wybraną taktykę optymalne ustawienie zawodników wybranych do 12meczowej, co według mnie jest bug'iem, ale trzeba by zapytać BBków jaki mieli cel w pozostawieniu takiej furtki. poza tym jest wiele elementów niedopracowanych w tej grze, dających silnikowi pole do popisu, lub ograniczających go, co za tym idzie gra jest prosta i nie wymaga dużego zmysłu taktycznego, rozumienia taktyk, jaki skil ma na co wpływ itd.

This Post:
00
231209.92 in reply to 231209.84
Date: 11/29/2012 8:09:53 AM
Overall Posts Rated:
137137


Odp: Nikobar
Jak zamierzasz prowadzić rocznik obecnych 18 latków i tych z kolejnego draftu?
Chodzi mi przede wszystkim o rozkład skilli, pozycje, taktyki itp.


Chciałbym poświęcić jeden rocznik na zmianę taktyki, ale to na razie luźny plan, trzeba to przemyśleć jeszcze.


Dlaczego pójście w treningu w taktyki obwodowe jest najwyżej w Twojej hierarchii zmian taktycznych?



Czy będą to zmiany kosmetyczne (jakie?), czy będzie pójście w kierunku mutowania (jak w USA), czy może zaryzykujesz i podejmiesz kroki po nieco innej ścieżce (trudniejszej, trenowanie zawodników pod inne warianty taktyczne, może brak bungi itp. jak/dlaczego?)
jest to możliwe, ogólnie jestem przeciwnikiem, ale się sprawdza :)


Tutaj odpowiedziałeś w zasadzie tylko na bungę.
Rozumiem, że bardziej zajmujące byłoby Tworzenie własnych ustawień składu, a nie częściowo pasywne oczekiwanie na efekt bungi.
Jak myślisz, można tak ukształtować młodzież by bunga funkcjonowała jeszcze lepiej? tzn. byśmy pokonywali usa...
Jakie zmiany w rozkładzie skili w stosunku do obowiązujących w poprzednim sezonie byś wprowadził?


I pytanie dodatkowe:

Czy jeśli zostaniesz selekcjonerem u-21, kolejny rocznik draftu w całości przekażesz pod moją opiekę?
Oczywiście po uzgodnieniu i zaakceptowaniu chodzącego mi po głowie wariantu kształtowania zawodników i związanej z nim zmiany ustawień taktycznych młodzieżówki?


This Post:
00
231209.93 in reply to 231209.92
Date: 11/29/2012 11:18:11 AM
Overall Posts Rated:
1111
Zrozumcie , że moja kandydatura jest moim CV , i to co przedstawiłem wam na temat tej gry , ale to nie znaczy. , że nie musicie mnie hejtować (nie wszyscy) . Przedstawiłem wam co myślę , a to czy zagłosujecie to wasza sprawa ;D Chciałbym wygrać , ale dla mnie najważniejsza jest praca przy kadrze i pomoc nawet ;D

Last edited by dany1000 at 11/29/2012 11:21:49 AM

From: Mario

This Post:
00
231209.94 in reply to 231209.93
Date: 11/29/2012 11:20:49 AM
Overall Posts Rated:
605605
Przestań się już skupiać na walce z wiatrakami tylko kampanie sobie prowadź, by osiągnąć swój cel.

From: dany1000

This Post:
00
231209.95 in reply to 231209.94
Date: 11/29/2012 11:23:03 AM
Overall Posts Rated:
1111
tzn jak to zrobic przy ludziach nie wazne co powiesz , to i tak znajda cos by mniec cie w dupie i cie wysmiewac (nie wszyscy) ??

From: toshii

This Post:
00
231209.96 in reply to 231209.93
Date: 11/29/2012 11:23:12 AM
LZS Niemyslowice
IV.6
Overall Posts Rated:
11161116
Second Team:
Wellingborough Town F.C.
Ja cie tam lajkuje :)

From: dany1000

This Post:
00
231209.97 in reply to 231209.96
Date: 11/29/2012 11:25:22 AM
Overall Posts Rated:
1111
Dzięki ;D Szanuje to ;D Zrobicie jak chcecie , zadowolila by mnie nawet robota skauta , bo to i tak dużo . Ale to są wybory do reprezentacji , więc wiecie ;D

Advertisement