BuzzerBeater Forums

BB Poland > U21 National Team Debate Thread

U21 National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
252321.9 in reply to 252321.8
Date: 12/25/2013 4:16:23 PM
Overall Posts Rated:
435435
Ostatnim takim zapalencem byłeś Ty.
Może pora wrócić! ;)

This Post:
00
252321.10 in reply to 252321.8
Date: 12/25/2013 4:31:58 PM
Overall Posts Rated:
593593
To, co można zrobić... a co chodzi mi po głowie już od pewnego czasu, to...

- sporządzenie takiego planu/instrukcji/przedstawienia pewnych spraw związanych z kadrami - czyli zasad współpracy ze skautami, opisania funkcjonowania obu kadr, wyborów, systemu rozgrywek, przedstawienie osób opiekujących się kadrami, a także zachęta z opisem zalet treningu:)

- nie wiem, czy to nie spam... ale wysłałbym to do wszystkich managerów z V i IV ligi... i miałbym nadzieję, że to uaktywni środowisko.

... bo tak naprawdę nawet najlepszy skaut i coach niewiele pomoże, jeśli po prostu ktoś nie chce pomocy.



A jeszcze Asta co do tego co napisałeś o medalach:( Uważam, że Kadra U21 jest ostatnią rzeczą w związku z którą ma sens nadmuchiwanie balona... tu jeden sezon może być nieziemski, a kolejny bardzo słaby - po prostu co roku tak wiele się zmienia... a tak wiele zależy też od niuansów - wystarczy, że kilka drużyn narodowych ma wyż i jesteśmy pozamiatani;)... jak się nam zdarzyło dwa lata temu... a potem tracimy okazję do walki o tytuł mimo tego, że skład mamy świetny;)) Albo Łotwa - dwa lata temu czołówka świata... rok temu totalna masakra:)

POLSKA U21: złoto ME (sezon 26), brąz MŚ (sezon 27), złoto PP (sezon 25)
From: Krzychu
This Post:
22
252321.11 in reply to 252321.10
Date: 12/26/2013 6:10:29 AM
KK Falcons
III.1
Overall Posts Rated:
701701
Hej,
Kim jest nasz jedyny do tej pory kandydat na selekcjonera?
Doczekamy się jakiejś mowy wyborczej?

Bardzo prosimy.

From: borczi

This Post:
00
252321.12 in reply to 252321.11
Date: 12/26/2013 8:50:39 AM
Overall Posts Rated:
593593
Marslon - dawaaaaj;) ... bo nic nie wiadomo:(

POLSKA U21: złoto ME (sezon 26), brąz MŚ (sezon 27), złoto PP (sezon 25)
From: alicja

This Post:
22
252321.13 in reply to 252321.12
Date: 12/26/2013 1:13:19 PM
Overall Posts Rated:
635635
Borczi, tak ogólnie rzecz biorąc to ty jesteś jakiś dziwny! (to takie stwierdzenie)
Wiesz dobrze, że dzięki twemu zaangażowaniu i dzięki temu co zrobiłeś n jesteś najlepszym i w sumie jedynym kandydatem na selekcjonera U21. Więc albo w coś sobie grasz albo chcesz zostać selecao NT.
Więc powiedz jak jest albo już nic nie mów

From: borczi

This Post:
44
252321.14 in reply to 252321.13
Date: 12/26/2013 1:44:22 PM
Overall Posts Rated:
593593
Borczi, tak ogólnie rzecz biorąc to ty jesteś jakiś dziwny! (to takie stwierdzenie)


Możesz wyjaśnić to stwierdzenie? Wybacz, ale ja Cię nie obrażam i oczekiwałbym od osób funkcyjnych w tej zabawie aby zachowały jakiś poziom kultury. Szkoda, że tak nie jest:(

Wiesz dobrze, że dzięki twemu zaangażowaniu i dzięki temu co zrobiłeś n jesteś najlepszym i w sumie jedynym kandydatem na selekcjonera U21.


Dlaczego tak uważasz????? Policz ile razy w historii były dwie kadencje w U21... co ma piernik (poprzednie dwa sezony) do wiatraka (czyli tego, co może zrobić ktoś inny)? Nowa osoba dostaje ode mnie zrobioną bazę, przygotowanych do "pracy" skautów, wysłane informacje do wszystkich fajnych 18-latków, wybrany skład, ustawiony sparing... to wszystko czego nie miałem dwa lata temu... Dlaczego ja mam być "jedynym kandydatem"? Szczerze mówiąc mam dość przepychanek w tej grze i tłumaczenia się co chwilę... lubię U21, ale jeśli znajdzie się ktoś z wiedzą porównywalną lub większą ode mnie i będzie miał zapał, to naprawdę chętnie się pozbędę tego, co niefajne i też usiądę sobie wygodnie krytykując świat dookoła i stwierdzając, że ktoś jest dziwny:)

Więc albo w coś sobie grasz albo chcesz zostać selecao NT.
Więc powiedz jak jest albo już nic nie mów


NIE LUBIĘ jednego - kiedy ktoś mi mówi co mam robić. Już mówiłem jednej osobie tu i powtórzę - jeśli się nie podoba, że piszę i co piszę - nie czytaj tego proszę.

Coachem NT nie chcę zostać, bo uważam, że to nuda... po U21 wszystko jest nudniejsze:)

POLSKA U21: złoto ME (sezon 26), brąz MŚ (sezon 27), złoto PP (sezon 25)
From: Pewu

This Post:
00
252321.15 in reply to 252321.13
Date: 12/26/2013 2:10:57 PM
Overall Posts Rated:
914914
Ktoś tu za dużo bigosu zjadł w Święta :)

From: alicja

This Post:
00
252321.16 in reply to 252321.14
Date: 12/26/2013 2:16:43 PM
Overall Posts Rated:
635635
Dziwny nie znaczy zły, tak mi się wydaje, a ty od razu o poziomie kultury i obrażaniu.
Było to raczej stwierdzenie mające sie do wszystkich twych wypowiedzi , które czytałam w różnych wątkach.
Ja jakoś mam takie uczucie, że ciebie trzeba prosić o to byś został na kolejną kadencję (to jest tylko moje zdanie).
. "Zobaczę kto się się zgłosi" do czego to się ma? (tak na marginesie)

Tak ogólnie to nie rozumiem po co ta agresja?
Toś jakoś dziwnie zmierzyłeś mnie jakąś dziwną miarą. Przykre to.

This Post:
00
252321.17 in reply to 252321.16
Date: 12/26/2013 2:41:54 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Ja bym chciał, żeby zgłosił się Koźlik. Wiele pomysłów zawsze miał na temat U21. Mógłby powalczyć o sprawdzenie tezy.

From: borczi

This Post:
00
252321.18 in reply to 252321.16
Date: 12/26/2013 3:47:45 PM
Overall Posts Rated:
593593
Alicja - agresja?... przykre?... przeczytaj proszę swoją wypowiedź. Czy ja kiedykolwiek napisałem w takim tonie w stosunku do Ciebie? Że stwierdzam, że jesteś dziwna i że nie masz nic więcej pisać? Przykro to mi było... i to bardzo...

Co do tego co napisałaś... kilka słów... żeby było jasne...

Nie mam kompletnie parcia na to, żeby zostawać kolejną kadencję! Szczerze i NAPRAWDĘ! Wszyscy wokoło piszą w takim tonie, jakbym nie miał wyjścia... najgorszą rzeczą, której się obawiam jest to, że przez takie durne (skoro tak sobie szczerze rozmawiamy, to pozwolę sobie na to słowo) pisanie, jak Twój wpis, nie zgłosi się ktoś po prostu lepszy ode mnie... bo będzie myślał, że wszystko jest pozamiatane. Nie zgłosiłem się i nie wiem, czy to zrobię... po Twoim wpisie jestem zdecydowanie bliższy temu, że jednak odpuszczę... ale przede wszystkim dlatego, że chcę żeby coś się działo w tych wyborach - liczyłem i liczę na dobrych kandydatów, których zachęcę do dyskusji, w której okaże się, że będą lepsi niż ja... z większą wiedzą, bardziej zorganizowani, itp

Druga sprawa - ciągle jestem jeszcze trenerem U21 i wszystko co robiłem w ostatnich dniach miało jeden cel - żeby to nasze wspólne "dziecko" płynnie weszło w kolejny sezon... obojętnie pod czyim kierownictwem. Stąd też wszystko robiłem tak, jakbym miał dalej opiekować się tą Kadrą. Wybacz, ale to jedyny sposób, żeby starczyło mi motywacji stracić trzy dni Świąt praktycznie całkowicie na BB... wiem, że gdybym już 24 grudnia wiedział, że nie wystartuję, to po prostu aż tyle nie dałbym rady zrobić:( Taki charakter słaby... ;)

Nie oznacza to jednak ŻADNEJ decyzji... uszanuj proszę moje prawo do tego, żeby podjąć taką decyzję, jaką uznam za słuszną - ze względu na czas, który mam... życie prywatne, które też cierpi - zwłaszcza w przerwach między sezonami... i radość z grania, którą odbierają takie durne (wybacz) wpisy, jak Twój.

Pozdrawiam!

POLSKA U21: złoto ME (sezon 26), brąz MŚ (sezon 27), złoto PP (sezon 25)
From: Sztuker

This Post:
00
252321.19 in reply to 252321.18
Date: 12/26/2013 5:06:21 PM
Szerszony
PLK
Overall Posts Rated:
12931293
Second Team:
Szerszony II
Wielka szkoda, że nie wystartujesz na jeszcze jedną kadencję, ale to Twoja decyzja. Wiedz, że to co robiłeś było fajne i dobre, bardzo mi się podobało - szczególnie zapał i chęci. ;)

Mam nadzieję, że znajdzie się paru kandydatów, żeby było w czym wybierać.

OG.
Advertisement