BuzzerBeater Forums

Hellas - III.8 > Season 28

Season 28

Set priority
Show messages by
This Post:
00
262357.9 in reply to 262357.8
Date: 10/3/2014 2:04:59 AM
Overall Posts Rated:
55
Πραγματι ισως επρεπε να πας ΤκΣ,εφυγαν απο το παιχνιδι 4αρι και 5αρι,αν ειχαν μεινει θα χε διαφορετικο αποτελεσμα και μαλλον θα το ειχες παρει το παιχνιδι αν και buzzer ειναι αυτο :Ρ

Να σου πω την αληθεια αν δεν παω 2η κατηγορια προσωπικα δεν θα μπορεσω ποτε να καταλαβω την καταλληλη προετοιμασια που πρεπει να κανω.Με βεβαιοτητα θα ελεγα οτι το 5 αρι μου ειναι για 2η κατηγορια,οι υπολοιποι(βασικοι) η θα την παλευουν ευκολα η δυσκολα η απλως δεν θα κανουν για 2.Βλεποντας και κανοντας...

Η αληθεια ειναι οτι αυτο με τους οπαδους και τους ενθουσιασμους που μου λες ηξερα τα περσινα δεδομενα,τωρα που εχει αλλαξει δεν το γνωριζα.Γενικοτερα αυτην την στιγμη με θεσεις γηπεδου και τιμες βγαζω καθαρα ενα 25χιλιαρικα κερδος(χαμηλο ποσοστο για μενα συγκριτικα με προηγουμενες σεζον) κι αν δεν ειχα αλλαξει προσωπικο(να βρω με ιδια σκιλλς χαμηλοτερες τιμες) καθως και 2 παιχτες που πουλησα ο ενας αναγκαστικα λογω τραυματισμου και ο αλλος λογω οικονομικων θα με πηγαινε ηδη μεσα το ταμειο.

Εγω μια η αλλη τα επομενα παιχνιδια θα τα παιξω κανονικοτατα,αν χασω και παραμεινω θα ακολουθησω πλανο γηπεδου να χτισω θεσεις δηλαδη,εαν ανεβω σκεφτομαι η να πουλησω 5αρι που περιμενω να εισπραξω καλα φραγκα απο εκει και να παρω 1-2 ανωτερους παιχτες απο αυτους που εχω τωρα στις υπολοιπες θεσεις και ενα μετριο C για την 2η κατηγορια ,εκτος αν βρω ευκαιριακες τιμες και καλυψω και το κενο απο το C και παρω και ανωτερους παιχτες.Και αναλογα τα εσοδα που θα εχω τοτε,φτιαξω και γηπεδο.Τωρα καλυτερο σεναριο θα ηταν και να παρω παιχτες με τυχον πωληση του τωρινου C και να καλυψω κενα και να χτισω γηπεδο σε περιπτωση ανοδου.Αυτο θα το κρινω βεβαια αφου ανεβω και δω σε τι κατασταση βρισκομαι.Ολα αυτα τα υπολογιζω + τα χρηματα που θα παρω απο την ανοδο.

Με τις τιμες εισιτηριων δεν ξερω πως πρεπει να συμπεριφερθω,γιατι οπως ο καθενας θα ηθελα να τις αξιοποιησω στο μαξιμουμ