BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb U21] Debata wyborcza

[wyb U21] Debata wyborcza (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
231209.92 in reply to 231209.84
Date: 11/29/2012 8:09:53 AM
Overall Posts Rated:
137137


Odp: Nikobar
Jak zamierzasz prowadzić rocznik obecnych 18 latków i tych z kolejnego draftu?
Chodzi mi przede wszystkim o rozkład skilli, pozycje, taktyki itp.


Chciałbym poświęcić jeden rocznik na zmianę taktyki, ale to na razie luźny plan, trzeba to przemyśleć jeszcze.


Dlaczego pójście w treningu w taktyki obwodowe jest najwyżej w Twojej hierarchii zmian taktycznych?



Czy będą to zmiany kosmetyczne (jakie?), czy będzie pójście w kierunku mutowania (jak w USA), czy może zaryzykujesz i podejmiesz kroki po nieco innej ścieżce (trudniejszej, trenowanie zawodników pod inne warianty taktyczne, może brak bungi itp. jak/dlaczego?)
jest to możliwe, ogólnie jestem przeciwnikiem, ale się sprawdza :)


Tutaj odpowiedziałeś w zasadzie tylko na bungę.
Rozumiem, że bardziej zajmujące byłoby Tworzenie własnych ustawień składu, a nie częściowo pasywne oczekiwanie na efekt bungi.
Jak myślisz, można tak ukształtować młodzież by bunga funkcjonowała jeszcze lepiej? tzn. byśmy pokonywali usa...
Jakie zmiany w rozkładzie skili w stosunku do obowiązujących w poprzednim sezonie byś wprowadził?


I pytanie dodatkowe:

Czy jeśli zostaniesz selekcjonerem u-21, kolejny rocznik draftu w całości przekażesz pod moją opiekę?
Oczywiście po uzgodnieniu i zaakceptowaniu chodzącego mi po głowie wariantu kształtowania zawodników i związanej z nim zmiany ustawień taktycznych młodzieżówki?


This Post:
00
231209.93 in reply to 231209.92
Date: 11/29/2012 11:18:11 AM
Overall Posts Rated:
1111
Zrozumcie , że moja kandydatura jest moim CV , i to co przedstawiłem wam na temat tej gry , ale to nie znaczy. , że nie musicie mnie hejtować (nie wszyscy) . Przedstawiłem wam co myślę , a to czy zagłosujecie to wasza sprawa ;D Chciałbym wygrać , ale dla mnie najważniejsza jest praca przy kadrze i pomoc nawet ;D

Last edited by dany1000 at 11/29/2012 11:21:49 AM

From: Mario

This Post:
00
231209.94 in reply to 231209.93
Date: 11/29/2012 11:20:49 AM
Overall Posts Rated:
605605
Przestań się już skupiać na walce z wiatrakami tylko kampanie sobie prowadź, by osiągnąć swój cel.

From: dany1000

This Post:
00
231209.95 in reply to 231209.94
Date: 11/29/2012 11:23:03 AM
Overall Posts Rated:
1111
tzn jak to zrobic przy ludziach nie wazne co powiesz , to i tak znajda cos by mniec cie w dupie i cie wysmiewac (nie wszyscy) ??

From: toshii

This Post:
00
231209.96 in reply to 231209.93
Date: 11/29/2012 11:23:12 AM
LZS Niemyslowice
IV.6
Overall Posts Rated:
11161116
Second Team:
Wellingborough Town F.C.
Ja cie tam lajkuje :)

From: dany1000

This Post:
00
231209.97 in reply to 231209.96
Date: 11/29/2012 11:25:22 AM
Overall Posts Rated:
1111
Dzięki ;D Szanuje to ;D Zrobicie jak chcecie , zadowolila by mnie nawet robota skauta , bo to i tak dużo . Ale to są wybory do reprezentacji , więc wiecie ;D

From: Mario

This Post:
00
231209.98 in reply to 231209.95
Date: 11/29/2012 11:56:27 AM
Overall Posts Rated:
605605
Nie pisać głupot i nie wdawać się w pyskówki :D

This Post:
00
231209.99 in reply to 231209.97
Date: 11/29/2012 12:22:26 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
rób swoje i jak masz zapał to moja oferta jest wciąż aktualna.

This Post:
00
231209.100 in reply to 231209.99
Date: 11/29/2012 1:56:34 PM
Overall Posts Rated:
1111
Więc jeśli nawet nie wygram wyborów to bardzo chciałbym pracować przy reprezentacji , ponieważ każda rola by mnie zadowoliła ;D Chciałbym , by ktoś mnie wkręcił w takie rzeczy , poprowadził mnie ;D Ale nadal można na mnie głosować na selekcjonera , bo decyzji nie zmieniłem i nie zmienię ;D Z góry dzięki za wszystkie głosy ! ;)

From: Joa
This Post:
00
231209.101 in reply to 231209.99
Date: 11/29/2012 2:18:33 PM
Overall Posts Rated:
382382
Dobra, ja tez zaczynam ;))) musialem zobaczyc, kto kandyduje :) mowa będzie pózniej..

Odp: Mario
Ilu zawodników doprowadziłeś do gry w u21 lub NT, albo przynajmniej do bezpośredniego zaplecza/ nie ważnego jakiego kraju? Jako skaut lub osobiście w twoim klubie.
Osobiscie w klubie był to Basior w PL i jeden Litwin do U21, jakos nigdy nie przykladalem wagi do tego, by zawodnika na sile do kadry wprowadzic, bardziej lubilem to jako scout. W zeszlym sezonie mialem SFów, z których w kadrze grało 5, oprócz tego nie było Guardów, musiałem na własną rękę szukać sezon wcześniej wszystkich, którzy się nadadzą, a było to o tyle trudne, że sezon był w trakcie, nie można było ich sprawdzać, trzeba było wszystko załatwiać przez BB@, aby mieć kim grać w tym sezonie. W sezonie 20 było tak samo, tylko nie było podkoszowych i SFów, "zaginęli" scouci i musiałem robić to samo... w tym sezonie też mam SFów i mam nadzieję, że coś pokażą.

Jakie zdanie jest twoje na temat opłacalności treningu?
Jak kto lubi - PeWu i Banan uważają, że trening to bujda, i coś w tym jest. Ja jednak wolę trochę potrenować, niekoniecznie 18 latków, a raczej grajków, których trzeba podszlifować i sprzedać z zyskiem lub zostawić w klubie jako gwiazde :)

Jakiego trenera posiadasz... level i specjałka?
Cały czas mam lvl 5, z małą przerwą na lvl 6, wystarcza.
Czy trenujesz swoich graczy?
Owszam, w tej chwili jednego hidszpanskiego SFa, któremu wróżę piękną przyszłość, oprócz tego szlifuję niedoszłego reprezentanta U21 i młodziaka z USA. Jeśli trening formy też się liczy, to trenuję cały czas ;))

Planujesz grę innymi taktykami niż do tej pory?

Wszystko zależy od zawodników, których będe miał do dyspozycji. W tej chwili nie można zagrać nic z obwodu na silniejszych przeciwników, ponieważ OD ich guardów, i ofensywa Naszych nie jest współmierna. Jak napisał Morfi, ze słabszymi można zagrać PtB, jednak kiedy mamy w formie bomby podkoszowe, grzechem byłoby ich nie wykorzystać :)

Kogo byś widział jako twoja pomoc/nowi skauci/ sztab u21 - prosiłbym już o konkrety?

Oj, jak ciężko jakąś nową pomoc znaleźć.. dziękuję wszystkim, którzy mnie wspomagali przez te 2 sezony, wiem, że pochłonęło Wam to mnóstwo czasu :) Asta, Morfi, PeWu i inni, chętnie bym Was jeszcze wykorzystał, choć fajnie by było ujrzeć nowe, chętne twarze. Niemniej ciężko znaleźć kogoś, komu by sie chciało..

Jakie wytyczne do treningu dla nowych/starych skautów będą?
W tym sezonie chciałbym wprowadzić pewne nowości. PeWu zaczyna trenowąc podkoszowych z zadaniami stricte defensywnymi, czemu by paru guardów nie poprowadzić w tym kierunku i przygotować ich do ataku z obwodu? :) oczywiście gracze pod LI też będą trenowani, czy jak do tej pory? Trzeba troszke w guardach pozmieniać, chociaz jednego z typu Lucasa wpsaniale byłoby mieć..

Masz zamiar umawiać się z rywalami?
Tak, choc do tej pory musiałem to zrobić nadzwyczaj mało razy i miejmy nadzieję, że nie będize potrzeby, żeby robić to częściej :)

Jeżeli propozycję umawiania wpłyną do ciebie masz zamiar ich przestrzegać?
Oczywiście, tylko jeśli potwierdzę. Reprezentacja Polski nie może pozwolić sobie na taki blamaż.

Posiadasz wystarczającą ilość gotówki by w razie potrzeby zatrzymać kluczowego gracza u21 u siebie(w kluczowych etapach rozgrywki)? Czy jesteś gotów na taki ruch?

Jeśli będę musiał, to owszem, jestem w stanie go zatrzymać, choć najpierw będę starał się znaleźć na niego jakiegoś kupca, na którym się nie zawiodę.

Czy masz w planie jakąś otoczkę stworzyć?

Poprawia mi sie net tu na obczyźnie, więc myśle, że wrócę do otoczni sprzed 2 sezonów tj przedstawienia rywali w troszkę humorystycznym tonie. Podsumowanie po każdym spotkaniu, wnioski.. brakuje mi Missek PeWu...

Ile czasu na BB jesteś w stanie poświęcić? :)

Odpowiednią ilość, codziennie tu jestem, choć teraz zajmowałem się dużo bardziej kadrą niż klubem :)

From: Joa
This Post:
00
231209.102 in reply to 231209.101
Date: 11/29/2012 2:23:31 PM
Overall Posts Rated:
382382
Nikobar mial bardzo podobne pytania - tutaj tylko dodam, że w kadrze jest tylko 18 miejsc, które trzeba odpowiednio rozdysponować, więc nie możemy za dużo mieszać, bo ważna też jest forma.. niemniej jak juz napisalem wczesniej, pokombinujemy troszke nad atakiem z obwodu :)

Advertisement