BuzzerBeater Forums

Hellas - III.5 > Season 26

Season 26

Set priority
Show messages by
This Post:
00
252068.92 in reply to 252068.90
Date: 1/1/2014 5:32:02 AM
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
IV.8
Overall Posts Rated:
10761076
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΥΓΕΙΑ,ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΣΑΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΝ VILLAGKOURA!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!

From: aponiko
This Post:
00
252068.93 in reply to 252068.92
Date: 1/1/2014 5:36:44 AM
larisa york
IV.20
Overall Posts Rated:
66
ΧΡΟΝΙΑ ΠΛΛΑ Σ ΟΛΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ.
ΑΚΟΜΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Σ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ.

This Post:
00
252068.94 in reply to 252068.93
Date: 1/1/2014 6:19:24 AM
Overall Posts Rated:
419419
Σας ευχαριστώ ρε παίχτες! Καλή χρονιά σε όλους, με υγεία, χαρά και επιτυχίες (στο ΒΒ και όχι μόνο)!

Έίχαμε και τον Μπιλ από την ΟΜΑΔΑΡΑ, χρόνια πολλά και σε αυτόν, ελπίζω να δει το μήνυμα σε κάποια βόλτα του από εδώ!

This Post:
00
252068.95 in reply to 252068.94
Date: 1/1/2014 8:31:14 AM
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
IV.8
Overall Posts Rated:
10761076
QUIZ GIA DUNATOUS LUTES!!!!

poios upoulos k upoxthonios manager esthse agwna kai sthn II!?se poio ghpedo syntelesthke h apoluth diaititikh sfagh paramonh prwtoxronias???poia omada ektelese 53 voles se ena paixnidi??poios atyxos manager evlepe ta korakia na vgazoun enan enan tous paixtes tou me 6 faoul kai tous antipalous synexeia sthmenous sthn grammh twn volwn?

poia trisdiastath,uperfusikh kai ekswghinh ...lara exei epistrateysei ola ta upoxthonia mesa gia na epityxei pali ton skopo tou?poioi referi aprokalupta xrhmatisthkan k vrethikan uperogka posa stous logariasmous tous???

oi apanthseis sthn nea efhmerida tou Thoma tou Matsiou ''OLUMPIAKOS PIRAEUS LEGEND NEWS''!!!!!!!!!


Y.G: mishte!!!!plaka plaka,den htan tyxaio to fight club!xaxaxaxaax!!!!

Y.G2 :o Kotidhs s dinei sygxarhthria gia th nikh k leei oti diaxeiristikes teleia ton agwna kai agwnistika alla kuriws k ekswagwnistika!! :-)

This Post:
00
252068.96 in reply to 252068.95
Date: 1/1/2014 11:38:47 AM
Supernova Elites
A1
Overall Posts Rated:
650650
Ήταν fight club όνομα και πράγμα...Δεν θυμάμαι να έχω σουτάρει ποτέ τόσες πολλές βολές σε ένα παιχνίδι....!

Με λές λάρα αλλά που να ακούσεις και την συνέχεια της ιστορίας...

Το δώρο του Αι Βασίλη αν και λίγο στενάχωρο ήταν ένα μποτ στην πλευρά την δικιά μου στον ΙΙ.4....Κατά 99% ήταν από τις ομάδες που θα τερμάτιζαν πάνω από εμάς και πλέον γίνονται μαξιλαράκι ασφαλείας για τους υπόλοιπους....Είναι δώρο μέν αλλά ήταν από τις καλές ομάδες και δεν είναι ότι καλύτερο να βλέπεις να φεύγουν ξαφνικά από το παιχνίδι...Δεν ξέρω και τους λόγους που έγινε μποτ καθώς στον πρώτο αγώνα πρωταθλήματος είχε κατέβει κανονικά και κέρδισε κιόλας...Δεν νομίζω ότι ήταν θέμα login δηλαδή...! Ίσως ρωτήσω κάποιον Gm να δώ τι μπορεί να μου πεί...!

Οπότε είστε από τους λίγους που ξέρετε ότι πέρα από τον πρωταθλητή θα αναίβει και 1 ομάδα με το καλύτερο ρεκόρ για την επόμενη σεζόν...!

This Post:
00
252068.97 in reply to 252068.96
Date: 1/1/2014 12:05:05 PM
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
IV.8
Overall Posts Rated:
10761076
Ήταν fight club όνομα και πράγμα...Δεν θυμάμαι να έχω σουτάρει ποτέ τόσες πολλές βολές σε ένα παιχνίδι....!


se mats me idia diathesh kai ektos edras isws einai k rekor!o allos tha travaei ta mallia tou!xaxaxaxa!!!!

Το δώρο του Αι Βασίλη αν και λίγο στενάχωρο ήταν ένα μποτ στην πλευρά την δικιά μου στον ΙΙ.4....Κατά 99% ήταν από τις ομάδες που θα τερμάτιζαν πάνω από εμάς και πλέον γίνονται μαξιλαράκι ασφαλείας για τους υπόλοιπους....Είναι δώρο μέν αλλά ήταν από τις καλές ομάδες και δεν είναι ότι καλύτερο να βλέπεις να φεύγουν ξαφνικά από το παιχνίδι...Δεν ξέρω και τους λόγους που έγινε μποτ καθώς στον πρώτο αγώνα πρωταθλήματος είχε κατέβει κανονικά και κέρδισε κιόλας...Δεν νομίζω ότι ήταν θέμα login δηλαδή...! Ίσως ρωτήσω κάποιον Gm να δώ τι μπορεί να μου πεί...!


otan lew oti eisai trismegisth diagalaksiakh ...lara kaneis den me pisteyei!!!!! :-)

pantws etsi k alliws den nomizw na kindyneyes gia upovivasmo!alla den payei na einai trelo pleonekthma k gia to kupello kai ta panta!!

na einai kala to paidi k ola ta alla...

ton thymamai!kalos manager!htan h teleytaia dunath pou exw varesei se kanonikh periodo!me apekleise apo to kupello thn sezon 22!

Οπότε είστε από τους λίγους που ξέρετε ότι πέρα από τον πρωταθλητή θα αναίβει και 1 ομάδα με το καλύτερο ρεκόρ για την επόμενη σεζόν...!


egw an den vgw prwtathlhths den feygw apo edw,entaksei????????????????? :-)

This Post:
00
252068.98 in reply to 252068.97
Date: 1/1/2014 3:56:25 PM
Supernova Elites
A1
Overall Posts Rated:
650650

na einai kala to paidi k ola ta alla...


Αν κρίνω από την απάντηση του Σάριθιν δεν υπάρχει περίπτωση μπαν...Ελπίζω και εγώ να είναι καλά...!

egw an den vgw prwtathlhths den feygw apo edw,entaksei????????????????? :-)


Μα είσαι ήδη πρωταθλητής σε κάποιους τομείς που δεν θα αναφέρω...! :-PP

To τηλεοπτικό το άφησα πέρσι εδώ κάπου στα 93.300$...Πόσο είναι αυτή τη σεζόν...? (Από περιέργεια ρωτάω...!)




This Post:
00
252068.99 in reply to 252068.98
Date: 1/1/2014 5:16:58 PM
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
IV.8
Overall Posts Rated:
10761076
Μα είσαι ήδη πρωταθλητής σε κάποιους τομείς που δεν θα αναφέρω...! :-PP


??????????????????????se ti???giati sthn kwlofardia eisai esy!!!!!!!! :-)

To τηλεοπτικό το άφησα πέρσι εδώ κάπου στα 93.300$...Πόσο είναι αυτή τη σεζόν...? (Από περιέργεια ρωτάω...!)


xmmm!!!panta kserame oti eisai filoxrhmatos!! 96500 an thyamai kala!k 27k emporika!alla den vgainw!kana daneiko paizei??tha sta xrwstaw otan paizw A1!xaxaxaaxa!!!

This Post:
11
252068.100 in reply to 252068.99
Date: 1/2/2014 5:14:39 AM
Maddogs-Hellas
IV.5
Overall Posts Rated:
13091309
Xαιρετώ την πιο εκφραστική παρέα της ελληνικής κοινότητας!
Καλή χρονιά σε όλους παίδες, χρόνια πολλά στον Villagkoura για την ονομαστική του εορτή!

Σήμερα, μου κάνει ποδαρικό ο Τιτανικός του mythicall και του αγαπητού σε όλους Μαργιολή! Θα τους υποδεχτούμε με τιμές και ελπίζουμε να κάνουν καλό ποδαρικό κι όχι να κλείσουν σπίτια

Παράκληση, να μην μου παιδεύετε τον ψηλογερόλυκο, είναι το καλύτερο παιδί αλλά έχει μπλέξει τα μπούτια του φέτος, του βάλανε και αυτά τα GPD και overextension tax και έδεσε η κομπόστα!

Βασίλη, περιμένουμε το βιβλίο επιβίωσης στην ΙΙΙ με μικρό μπάτζετ!

Τώρα για μερικούς...τυχερούς, δεν θα πω τίποτα, αλλά πώς τα φέρνει η ρημάδα, μπορεί να βρήκανε τον πολυπόθητο δρόμο προς αστέρια και γαλαξίες, πάλι όμως το βλέμμα το έχουνε στραμμένο στην ταπεινή και γήινη ΙΙΙ ...


This Post:
11
252068.101 in reply to 252068.100
Date: 1/2/2014 6:20:01 AM
Supernova Elites
A1
Overall Posts Rated:
650650
Bρε καλώς το παιδί....! :-P

Στο ματς με τον Τιτανικό δεν ξέρουμε ποιος είναι το κρουαζιερόπλοιο και ποιος το παγόβουνο...Θα τα μάθουμε στο παρκέ...! :-PP

Για το βιβλίο που περιμένεις του έχει τελειώσει το μελάνι (γράφει με στυλό Parker) και καθώς ήταν κλειστά τα μαγαζιά έχει πάει λίγο πίσω το έργο...!

Τώρα για μερικούς...τυχερούς, δεν θα πω τίποτα, αλλά πώς τα φέρνει η ρημάδα, μπορεί να βρήκανε τον πολυπόθητο δρόμο προς αστέρια και γαλαξίες, πάλι όμως το βλέμμα το έχουνε στραμμένο στην ταπεινή και γήινη ΙΙΙ ... [ :D]


Σε ποιους αναφέρεσαι...? :?

Παράκληση, να μην μου παιδεύετε τον ψηλογερόλυκο, είναι το καλύτερο παιδί αλλά έχει μπλέξει τα μπούτια του φέτος, του βάλανε και αυτά τα GPD και overextension tax και έδεσε η κομπόστα! [ :D]


Πολλοί έχουν μπερδέψει τα μπούτια τους...!Κάποιοι εδώ μέσα δεν ξέραν τι είναι αυτός ο φόρος αλλά δεν θα τους ξεμπροστιάσουμε γιατί θέλουν να λένε ότι θα πάρουν το πρωτάθλημα...! 8}


This Post:
00
252068.102 in reply to 252068.101
Date: 1/2/2014 6:32:06 AM
Maddogs-Hellas
IV.5
Overall Posts Rated:
13091309
Στο ματς με τον Τιτανικό δεν ξέρουμε ποιος είναι το κρουαζιερόπλοιο και ποιος το παγόβουνο...Θα τα μάθουμε στο παρκέ...! :-PP


Ακόμα κι αν ήμουν το παγόβουνο, το κρουαζιερόπλοιο έχει το παγοθραυστικό "Μαργιολής" να προπορεύεται και να ανοίγει δρόμο!

Σε ποιους αναφέρεσαι...?


Ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δε θίγουμε, αλλά...καρφώνονται αμέσως!

Για το βιβλίο που περιμένεις του έχει τελειώσει το μελάνι (γράφει με στυλό Parker) και καθώς ήταν κλειστά τα μαγαζιά έχει πάει λίγο πίσω το έργο...!


Ναι, αλλά να το επισπεύσει λίγο, γιατί μέχρι να βρει μελάνι, θα έχει τελειώσει το λάδι στο καντήλι μας!

Πολλοί έχουν μπερδέψει τα μπούτια τους...!Κάποιοι εδώ μέσα δεν ξέραν τι είναι αυτός ο φόρος αλλά δεν θα τους ξεμπροστιάσουμε γιατί θέλουν να λένε ότι θα πάρουν το πρωτάθλημα...!


Δεν έκανα εσκεμμένα αναφορά στο ΦΑΒΟΡΙ, γιατί ο τεχνικός διευθυντής της ομάδας,εκτός από μουρλός, είναι το ίδιο προληπτικός με τον ομοιοκατάληκτο του κόουτς Ιωαννίδη και θα έχουμε μπλεξίματα!

Last edited by maddoghellas at 1/2/2014 6:33:47 AM

Advertisement