BuzzerBeater Forums

BB Poland > NT - Wątek debaty

NT - Wątek debaty (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
93491.95 in reply to 93491.92
Date: 6/3/2009 7:31:49 AM
Fragmin Team
III.7
Overall Posts Rated:
11191119
a tak btw - 13 kandydatów jest zarejestrowanych, 6 zaistniało w przemówieniach kandydatów, a w bieżącym wątku udziela się 2 (a jeszcze 1 zadał jedno pytanie...) to po co się rejestrować?... ale może się czepiam :)

From: hatchet

This Post:
00
93491.96 in reply to 93491.88
Date: 6/3/2009 7:32:14 AM
Overall Posts Rated:
99
Aimar luzik, mnie tam pytanie Myszy nie przeszkadza. Jest ciekaw mojej koncepcji ok.
Tylko rozpisanie cyklu rozwojowego wszystkich pozycji na 7 sezonów to ... kawałeczek czasu zajmuje ;)
A na chwile obecną nawet nie jestem specjalnie przekonany czy jest sens tego pisać.
Bo jak mówiłem ja już dostaje gracza ukształtowanego, a "co by było gdyby" to zabawa w gdybanie.

From: hatchet

This Post:
00
93491.97 in reply to 93491.92
Date: 6/3/2009 7:37:27 AM
Overall Posts Rated:
99
Rzut z wyskoku: porządny Zasięg rzutu: okropny
Obr. na dystansie: przeciętny Kozłowanie: przeciętny
Wejście pod kosz: przeciętny Podania: okropny
Rzut z bliska: niesamowity Obr. pod koszem: wspaniały
Zbieranie: cudowny Blokowanie: sprawny
Kondycja: przeciętny Rzuty osobiste: niezdarny

Jak widzimy pensję w górę ciągnie 17 poziom rzutu z bliska.


terefere :)


Pensja (tygodniowo): $ 52 380


Rzut z wyskoku: zdumiewający Zasięg rzutu: wybitny
Obr. na dystansie: świetny Kozłowanie: sprawny
Wejście pod kosz: znaczący Podania: słaby
Rzut z bliska: niezdarny Obr. pod koszem: tragiczny
Zbieranie: niezdarny Blokowanie: słaby
Kondycja: silny Rzuty osobiste: niezdarny


W tym przypadku już zdumiewający (16) pensji nie ciągnie :)
Pytanie jest raczej o zależność potencjału do pensji, imo jakiś jest.
No i przekładanie się pobocznych ukształtowanych skilli na pensje.


Last edited by hatchet at 6/3/2009 7:37:44 AM

This Post:
00
93491.98 in reply to 93491.95
Date: 6/3/2009 7:41:44 AM
Overall Posts Rated:
99
a tak btw - 13 kandydatów jest zarejestrowanych, 6 zaistniało w przemówieniach kandydatów, a w bieżącym wątku udziela się 2 (a jeszcze 1 zadał jedno pytanie...) to po co się rejestrować?... ale może się czepiam :)


normalka :D

From: Mysza

This Post:
00
93491.99 in reply to 93491.84
Date: 6/3/2009 7:41:49 AM
Overall Posts Rated:
1717
Cóż, chyba po prostu czytasz posty po łebkach, a ja nie lubię się chwalić.

Obecny system wygląda tak, że każdy nowy skaut dostaje ode mnie wytyczne jak ma prowadzić graczy z bazy, jeżeli potrzebuje pomocy, nie wie co zrobić z jakimś "dziwnym" graczem kontaktuje się ze mną, ale też co pewien czas może mi przesłać bazę i jak to robiłem np. ostatnio z tyr0xem "przerabiamy" całą bazę konkretnie ustalając na czym ma się właściciel skupić w najbliższej przyszłości. Jeżeli to jest mało, to zastrzelcie mnie bo zmarnowaliśmy 5 sezonów.

A co do transferów graczy, to nie ma, powtarzam nie ma w Polsce klubu który by kupił gracza którego mu zaproponujemy, w 3 przypadkach na 4 ktoś go przelicytuje powyżej poziomu opłacalności, a wymagać żeby wydawał całą kasę na gracza 18-letniego? Jak dla mimo wszystko trochę przesada, stąd np. taki Kubus siedział i siedzi w swoim klubie pomimo tego, że właściciel praktycznie już nie gra w BB, udało się to tak załatwić, bo jego pojawienie się na TLu skończyłoby jego trening jak to ma miejsce w przypadku JW.


Jeśli dopasowujecie też graczy na poszczególnych pozycjach tak żeby się trochę od siebie różnili to dla mnie jest OK. Nie gram tak długo jak ty i nie znalazłem nigdzie opisu skautingu dlatego pytałem.

Co do transferów to uważam że nawet jeśli tylko co czwarty trafi do Polaka to warto próbować, bo zawsze "ustawiony" właściciel jest pewniejszy i daje gwarancje treningu. Nikt nie żąda żeby ludzie wydawali całą kasę na 18 latka ale w paru przypadkach na pewno chętnie sami by to zrobili o ile widzieli by w nim kadrowicza. I trzeba im dac taka szanse i stworzyć jakiś system informacji.

Pozdrawiam



This Post:
00
93491.100 in reply to 93491.94
Date: 6/3/2009 7:46:57 AM
Overall Posts Rated:
99

kadencje zarówno hatcheta w stylu: "Koko Dżambo i do przodu"


vinni litości, popłakałem się ze śmiechu :D

From: al_said

This Post:
00
93491.101 in reply to 93491.99
Date: 6/3/2009 7:48:01 AM
Overall Posts Rated:
88
Podział jest w zależności od skilli jakie ma na początku, najbardziej jest to widoczne w przypadku SFów (gdzie prowadzimy zawodników w 5 wariantach) ale i na innych pozycjach nie ma ciągnięcia na siłę w stronę w którą mu nie po drodze. Przykład nasz najwyżej opłacany PG.

Nie jest pewniejszy z prostej przyczyny, ta gra jest młoda a co za tym idzie jest mało poziomów rozgrywkowych, Prezes z III ligi może spokojnie porównywać się do tych z II ligi, ba wręcz myśleć o awansie do PLK i to jest największy problem, bo było już kilka przypadków, że przez 2-3 sezony współpraca układała się idealnie, aż nagle Prezes stwierdzał, że nie po drodze mu już z treningiem pod kadrę, bo nie osiąga takich wyników jakie by chciał, a graczy sprzedać nie chce i nic na to nie poradzimy, jedyne wyjście to mieć po kilku/kilkunastu graczy na każdej pozycji.

This Post:
00
93491.102 in reply to 93491.99
Date: 6/3/2009 7:48:52 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
(65605.330)
(65605.331)
(65605.341)

To, żeby ułatwić przyszłemu selekcjonerowi. Na pewno znajdą się następni ;)

From: aimar

This Post:
00
93491.103 in reply to 93491.99
Date: 6/3/2009 7:50:38 AM
Overall Posts Rated:
16491649
skad wiesz ze im (potencjalnym nabywcom) nie tworzy sie takiej okazji?
Ja jako skaut PF-ow ,gdy dostane sygnal od prezesa ,ktory trenuje potencjalnego kadrowicza,ze zamierza sie go pozbyc ,zawsze staram sie pomoc i znalesc kogos kto bedzie w stanie zaplacic odpowiednia kwote, a takze w dalszej przyszlosci zapewni mu odpowiedni poziom treningu.

Dajesz pomysly jak wiele spraw zreformowac ,a nawet nie wiesz na jakich zasadach to dzialalo wczesniej.

This Post:
00
93491.104 in reply to 93491.102
Date: 6/3/2009 7:51:17 AM
Overall Posts Rated:
99
(65605.330)
(65605.331)
(65605.341)

To, żeby ułatwić przyszłemu selekcjonerowi. Na pewno znajdą się następni ;)


Trzeba oddzielną baze zrobić ale nie pod kątem tego draftu, bo ruchy na TLu już sa i będą trwać nim nowy NT zostanie wybrany, tylko już pod kątem następnego sezonu :)


This Post:
00
93491.105 in reply to 93491.85
Date: 6/3/2009 7:51:58 AM
Overall Posts Rated:
1717
Ale żeś się uczepił tego treningu;)
Nie czuj się prosze urażony ale naprawdę moim zdaniem to nie miejsce na rozpisywanie sie o cyklu treningowym każdego gracza.Mogę to zrobić na BB maila.Jeśli przez to nie dostanę Twojego głosu to przykro mi z tego powodu.
Jak juz ktos wcześniej napisał to chyba nie w tą strone powinna iść ta dyskusja.
A od skauta PG oczekiwałbym aby tak prowadził swoich podopiecznych aby przyszły selekcjoner miał do wyboru kilku PG,których mógłby dopasować do swojej taktyki i pod konkretnego przeciwnika.
Jestem zwolennikiem teorii że w koszu kluczem do sukcesu jest obrona.I to ode mnie uslyszalby skaut


Ja się nie obrażam, treningu się czepiłem /uczepiłem czy /ugryzłem niepotrzebne skreślić :). Ponieważ uważam, że jego zaplanowanie nie tylko dla siebie ale i dla przyszłych selekcjonerów jest ważne i akurat dla mnie będzie stanowiło kryterium wyboru. Więc jeśli ci wygodniej możesz to zrobić na BB dla mnie ok.

Advertisement