BuzzerBeater Forums

Poland - II.2 > Sezon 14

Sezon 14

Set priority
Show messages by
From: Hawkeyed

This Post:
00
159004.97 in reply to 159004.96
Date: 10/11/2010 5:22:45 PM
Overall Posts Rated:
7474
jak obejrzałem ten klubik który to ode mnie wziął to po pierwsze, jest tam zawodnik o którym kiedyś rozmawiałem z sokolim okiem na forum i którego chciałem kupić ale nie było mnie stać jak był na LT, więc
1 musiałbym być idiotą by gadać publicznie o swoim drugim klubie

O jakim zawodniku? I kiedy? Z forum nic nie znika.

This Post:
00
159004.98 in reply to 159004.96
Date: 10/11/2010 5:25:14 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Raczej chodzi o transfer. GM-Khazaad pisał o tym, że zostawił sobie sprawę na dzisiejszy poranek i chciał Ci dać wysoką karę finansową i drugą szansę. Ale nie zdążył, bo ktoś inny go uprzedził i był bardziej drastyczny...
Ja nie feruję, żadnych wyroków. Szkoda mi po prostu jak z gry odchodzi ktoś z kim się wszyscy znaliśmy i jakoś w sumie nieźle żyliśmy....oczywiście w świecie wirtualnym ;)

From: zamek9

This Post:
00
159004.99 in reply to 159004.97
Date: 10/11/2010 5:27:44 PM
Overall Posts Rated:
5656
Pytałem się o dwóch młodych, czy macie ich w bazie, jednym z nich był ryszard kowolik 15061786.
No nieważne, to nic nie zmieni.

Tylko chciałbym wiedzieć czy to za niezgłoszony transfer - no wtedy muszę przyjąć ze spuszczoną głową wyrok, czy może za coś innego - wtedy żądam zadość uczynienia! :)


From: Hawkeyed

This Post:
00
159004.100 in reply to 159004.99
Date: 10/11/2010 5:32:09 PM
Overall Posts Rated:
7474
Z drugiej strony można uznać, że pytałeś się o swojego zawodnika tyle, że z innego Twojego klubu.

Mi właściciel Kowolika nie odpowiedział. Teraz po tym transferze, gdy o tym z kimś rozmawiałem ktoś zasugerował, że jeśli to byłeś Ty to nie odpowiedziałeś, żeby nie rozpoznać Cię czasem po stylu wypowiedzi, gdy taka sprawa wyjdzie.
Tak też można byłoby zatem i pomyśleć.

Dla mnie ten Twój transfer jest dziwny. Klub dwa sezony trzyma bardzo tanich zawodników, żeby potem kupić zawodnika z draftu? 19-latka? Za 2 miliony?

Szefciu by pewnie napisał, że jakoś dużo dziwnych zbiegów okoliczności.

This Post:
00
159004.101 in reply to 159004.98
Date: 10/11/2010 5:33:27 PM
Overall Posts Rated:
5656
No to ok, spytaj ich tylko kiedyś czemu nie dali mi kary za tego rezerwowego za 1,5 bańki - bo tego nie mogę pojąć, ostrzeżenie wtedy uchroniłoby mnie przed banem teraz.

A co do wyroków, to ja go dostanę od brata :)
bo on nie wie ze ja korzystam z jego konta, ale jak wejdzie na forum to się dowie, mam nadzieje że mu bana nie dadzą bo to by było przegięcie - sytuacja uważam jest wyjątkowa...
już kiedyś nas prawie zbanowano bo trudno było uwierzyć że dwóch braci jest w tej samej lidze :)
darłem wtedy koty z GM-ami, odbiło mi się czkawką teraz :)

From: zamek9

This Post:
00
159004.102 in reply to 159004.100
Date: 10/11/2010 5:42:35 PM
Overall Posts Rated:
5656
Z drugiej strony można uznać, że pytałeś się o swojego zawodnika tyle, że z innego Twojego klubu.


no ale jeśli chciałem z tamtego klubu przelać kasę to znaczy że to miała być "wydmuszka" - taki klub trzyma się w tajemnicy a nie dyskutuje o nim


Mi właściciel Kowolika nie odpowiedział. Teraz po tym transferze, gdy o tym z kimś rozmawiałem ktoś zasugerował, że jeśli to byłeś Ty to nie odpowiedziałeś, żeby nie rozpoznać Cię czasem po stylu wypowiedzi, gdy taka sprawa wyjdzie.
Tak też można byłoby zatem i pomyśleć.


No przyznaje można....ale wyobraź sobie że masz drugi klub - czy wyciagałbyś go na publiczne forum?


Dla mnie ten Twój transfer jest dziwny. Klub dwa sezony trzyma bardzo tanich zawodników, żeby potem kupić zawodnika z draftu? 19-latka? Za 2 miliony?


no widac ma jednego historyka 19-letniego i może chciał drugą supergwiazdę?
dla mnie też to dziwne, ale znów sie postaw na miejscu kogoś kto oszukuje, co byś zrobił? nie lepiej sprzedać kowalika, nakupowac różnych zawodników w tym jednego od siebie?


Szefciu by pewnie napisał, że jakoś dużo dziwnych zbiegów okoliczności.


to pomyśl o takim przypadku
mój brat grał w 4 lidze
ja grałem w 5
trafiłem do 4 do tej samej ligi co mój brat
do tej samej konfy
zostałem jego rywalem a on moim
policz ile zespołów jest w 4 lidze i powiedz mi "jakoś dużo tych zbiegów okoliczności" :)

mało tego
gdyby nie kontuzja w poprzednim sezonie, prawdopodobnie grałbyś z moim bratem w finale, jeśli byś przegrał znów byłbym z bratem w tej samej konfie tym razem w 2 lidze
uważasz że tamten transfer to większy zbieg okoliczności?
powiem Ci że 100 razy mniejszy :)

no i jeszcze raz temat Schrodericha - 1,5 miliona za zawodnika z potencjałem rezerwowego?
ten zbieg okoliczności Cię nie dziwi? :)


From: zamek9
This Post:
00
159004.103 in reply to 159004.102
Date: 10/11/2010 5:47:20 PM
Overall Posts Rated:
5656
Ok, starczy
wygadałem się chyba a potrzebowałem tego
już wyluzowałem
mam inne managery w których nie ma tego problemu z transferami bo każdy zawodnik trafia do banku za określoną kwotę i nie da się oszukać, szkoda że tego nie ma w BB
zaletą BB jest natomiast najlepszy silnik jaki widziałem (moim zdaniem) i dlatego pewnie kiedyś wrócę, ale pod nowym pseudonimem... bo wstyd i tyle...

pozdrawiam wszystkich zyczę ciekawych meczy a mało takich sprawa jak moja!

From: Hawkeyed

This Post:
00
159004.104 in reply to 159004.102
Date: 10/11/2010 5:53:31 PM
Overall Posts Rated:
7474
no ale jeśli chciałem z tamtego klubu przelać kasę to znaczy że to miała być "wydmuszka" - taki klub trzyma się w tajemnicy a nie dyskutuje o nim

To nie była dyskusja. Wkleiłeś link dwóch zawdników. W tym Kowolika. Na tym się skończyło. Codziennie na forum pojawia się dziesiątki postów. Jak jest B.B. King czy kozlik4 to setki. Takie posty jak Twój przechodzą niezauważone. Gdybyś Ty teraz tego nie przypomniał to nikt by tego nie pamiętał. Dziwne swoją drogą, że Ty tak zapamiętałeś przez 3 miesiące tego Kowolika.

No przyznaje można....ale wyobraź sobie że masz drugi klub - czy wyciagałbyś go na publiczne forum?

Nie wyciągnąłeś klubu. Tylko link z numerem zawodnika. Takich linków w wątku z transferami pojawiało się mnóstwo.

no widac ma jednego historyka 19-letniego i może chciał drugą supergwiazdę?
dla mnie też to dziwne, ale znów sie postaw na miejscu kogoś kto oszukuje, co byś zrobił? nie lepiej sprzedać kowalika, nakupowac różnych zawodników w tym jednego od siebie?

Może byłeś tak chciwy, że liczyłeś że na Kowoliku potem zarobisz więcej. Tamten klub nie jest normalnie prowadzony. Jest wyraźnie prowadzony, żeby zarabiał jak najwięcej. Żeby miał jak najwięcej gotówki na transfery.
Gdybym chciał oszukiwać to bym pewnie zrobił jak (teoretycznie) Ty tzn. sprzedał zawodnika z draftu, ale na litość boską nie 19-letniego.
Dla mnie wygląda na to, że czekałeś na draft, bo liczyleś że sprzedając zawodnika z draftu łatwiej będzie to ukryć, bo ceny czasem bywają szalone. Ale najprawdopodobniej za mało płaciłeś skautom i nie przewidziałeś tego, że możesz wyciągnąć 19-latka.
Być może nie byłeś przekonany czy będziesz zmuszony robić transfery dlatego czekałeś do tego sezonu.
A przestraszyłeś się sytuacji w konferencji, więc... zaryzykowałeś.

To dla mnie wygląda bardzo prawdopodobnie.

to pomyśl o takim przypadku
mój brat grał w 4 lidze
ja grałem w 5
trafiłem do 4 do tej samej ligi co mój brat
do tej samej konfy
zostałem jego rywalem a on moim
policz ile zespołów jest w 4 lidze i powiedz mi "jakoś dużo tych zbiegów okoliczności"

Znam ligę, w której też gra dwóch braci. Także to się zdarza w 16 III ligach. Nie jest ich znowu tak wiele.

mało tego
gdyby nie kontuzja w poprzednim sezonie, prawdopodobnie grałbyś z moim bratem w finale, jeśli byś przegrał znów byłbym z bratem w tej samej konfie tym razem w 2 lidze
uważasz że tamten transfer to większy zbieg okoliczności?
powiem Ci że 100 razy mniejszy

Gdyby, gdyby. Najpierw musiałby wygrać.
I jednak nie jesteście w jednej lidze.

no i jeszcze raz temat Schrodericha - 1,5 miliona za zawodnika z potencjałem rezerwowego?
ten zbieg okoliczności Cię nie dziwi?

Nie wiem o kim mówisz.
Dziwi mnie za to, że znasz hasło do konta brata

From: zamek9

This Post:
00
159004.105 in reply to 159004.104
Date: 10/11/2010 6:18:35 PM
Overall Posts Rated:
5656
To nie była dyskusja. Wkleiłeś link dwóch zawdników. W tym Kowolika. Na tym się skończyło. Codziennie na forum pojawia się dziesiątki postów. Jak jest B.B. King czy kozlik4 to setki. Takie posty jak Twój przechodzą niezauważone. Gdybyś Ty teraz tego nie przypomniał to nikt by tego nie pamiętał. Dziwne swoją drogą, że Ty tak zapamiętałeś przez 3 miesiące tego Kowolika.


no nie pamiętam dokładnej dyskusji ale wydawało mi się że pytałem o nich czy są w bazie czy coś takiego, a Kowolika to ja chciałem wtedy kupić, był jednym z moich celów tylko był drogi.... przypomniałem sobie o nim teraz jak dostałem bana, mówię co jest grane, ale dokładnie obejrzałem klub który wziął zawodnika i sobie przypomniałem o tym Panu


Może byłeś tak chciwy, że liczyłeś że na Kowoliku potem zarobisz więcej.

Wkurzasz mnie :)
To jest durne bo co... znowu bym sprzedał swojego zawodnika do tego samego klubu? No litości... :)


Tamten klub nie jest normalnie prowadzony. Jest wyraźnie prowadzony, żeby zarabiał jak najwięcej. Żeby miał jak najwięcej gotówki na transfery.

No nie wiem jak jest prowadzony, ale powiem Ci że nie widzę tam nic niezwykłego, 12 zawodników, jeśli ja będę miał nowy klub kiedyś to będę miał w nim zawodników....8-9 po odpadnięciu z pucharów, 12 to niepotrzebne koszta!


Dla mnie wygląda na to, że czekałeś na draft, bo liczyleś że sprzedając zawodnika z draftu łatwiej będzie to ukryć, bo ceny czasem bywają szalone. Ale najprawdopodobniej za mało płaciłeś skautom i nie przewidziałeś tego, że możesz wyciągnąć 19-latka.

Kolejne błędne ząłożenie, u góry listy ustawiłem 19-latków - na pewno można to sprawdzić. Po prostu byłem na tyle wysoko w tabeli (środek konfy) że wolałem brać 19-latków, załozyłem że i tak mi 18 latków zabiorą
W ogóle to jest nie Fair że sobie coś wymyślasz i piszesz że tak było...teraz ja pisze że tak nie było(i można to sprawdzić) ale to Ty zaraz wymyślisz coś innego...


Być może nie byłeś przekonany czy będziesz zmuszony robić transfery dlatego czekałeś do tego sezonu.
A przestraszyłeś się sytuacji w konferencji, więc... zaryzykowałeś.

aaaaa!!!! zabiję go!!! :)
Ciebie bym ograł na pewno!
dla mnie sytuacja w konfie była ok, dużo lepsza niz w poprzednim sezonie, po dojściu Magrina" i jego powrocie do formy po kontuzji miałem bilans 6-2, a pierwszy mecz ze swieczką na wyjeździe, na luzie i bez najlepszego strzelca prawie pokazał że będzie ok
biorąc pod uwagę że chciałem celować w 6 miejsce a Hawkeyed miał być siódmy to nawet bardzo ok!
- no to jest żart z tym Twoim siódmym miejscem :)


Znam ligę, w której też gra dwóch braci. Także to się zdarza w 16 III ligach. Nie jest ich znowu tak wiele.


ale czemu mówisz o 3 lidze jak ja Ci mówie o 4?
zobacz ile jest tych lig, policz ilośc zespolów i policz sobie prawdopodobieństwo trafienia na brata i zostanie jego rywalem :)


no i jeszcze raz temat Schrodericha - 1,5 miliona za zawodnika z potencjałem rezerwowego?
ten zbieg okoliczności Cię nie dziwi? :)

Nie wiem o kim mówisz.


spójrz w moje transfery i poszukaj sprzedaży za 1,5 miliona, obejrzyj zawodnika i zdziw się że nie dostałem bana wtedy w 4 lidze :)


Dziwi mnie za to, że znasz hasło do konta brata :)


on też się zdziwi...
a zbanujcie go! jak ja nie gram on też niech przestanie, ma 6 innych managerów! jeden mniej mu nie zaszkodzi :)

p.s. Hawkeyed, masz prawo mnie nie lubić, ale ja nic do Ciebie nie mam, pozwól mi to skończyć bo niedługo i tak nie będę miał jak odpowiedzieć jak się brat zorientuje :)

Pozdrawiam!


This Post:
00
159004.106 in reply to 159004.79
Date: 10/11/2010 6:40:27 PM
Star Starachowice
II.4
Overall Posts Rated:
5555
Ciekawe, co będzie, jak mi Durcu podbiją :))



jak to co Banan;-)
też się obawiam bo Libermana będę puszczał;-)

This Post:
00
159004.107 in reply to 159004.92
Date: 10/12/2010 2:09:09 AM
Overall Posts Rated:
145145
Jeśli jesteś niewinny...

Sebastian, przestań, o niewinności nie ma tu mowy. Transfer to tylko pewien element układanki.

Advertisement