BuzzerBeater Forums

Slovenija - I.1 > Sezona 60

Sezona 60

Set priority
Show messages by
This Post:
00
317667.98 in reply to 317667.97
Date: 5/3/2023 3:24:05 PM
J&J team
II.4
Overall Posts Rated:
9797
Na moji strani pa tokrat sezona brez presežka. V pokalu smo se sicer dobro kosali, ampak na koncu ostali brez finala. Liga je bila pa bolj polom, še v končnico sem prišel bolj za las, tukaj pa gladek poraz v prvem krogu. Nekaj sem sicer uspel natrenirati menjave, vendar je njihov doseg realno bolj menjava za drugo ligo. Potreben bo razmislek kako nadaljevati. Verjetno bom poskusil še kakšno sezono preživeti v prvi ligi in malo okrepiti finance, ter počasi začeti z resnejšim treningom.

Tako da Saveljčan, če imaš kakšno idejo za u21 sem načeloma za, sem pa precej omejen finančno. Morda kakšen nekonvencionalen trening igralcev z nižjim potencialom ;)

This Post:
00
317667.99 in reply to 317667.98
Date: 5/4/2023 10:42:01 AM
Dream Catchers
SKL
Overall Posts Rated:
7878
Second Team:
Mind Blowers
Na koncu smo financno boljse odnesli kot vasa ekipa. ker pricakujem, da koncam delo v boju za obstanek v soboto in tako dobim celoten tedenski prihodek od vstopnin
Sam vem, da naslednjo sezono Yinga natreniram do konca in potrebujem le se bolj kompletnega branilca. Letos so se apetiti dvignili in v roku dveh sezon upam koncno na kaksno nesrebrno kantico. So ze 4 v vitrini.

This Post:
00
317667.100 in reply to 317667.99
Date: 5/6/2023 1:12:27 PM
Helios Suns
III.7
Overall Posts Rated:
1717
Hjaa... sem upal na lepši zaključek sezone, da se od te ekipe poslovim še s kaksno lovorimo, vendar na žalost se ni izšlo. Sledi rebuild in najverjetneje trening mladičev :D

Croatoans čestitke za zmago, zmagala je boljša ekipa, veliko sreče v finalu :)

Lp, Blaž

From: julo
This Post:
11
317667.101 in reply to 317667.100
Date: 5/7/2023 3:48:10 PM
$uperiors
II.3
Overall Posts Rated:
5858
Second Team:
$uperiors II
To sezono si bom zapomnil po dveh tezkih porazih na ključnih tekmah, na katerih sta nasprotnika z buzzerbeaterjem naprej izsilila podaljšek in nas nato v njem premagala - v cetrtfinalu pokala JJ in v polfinalu zahoda Helios.
Težko sem se odločil ali pustim ekipo na manjši plači ali zavoljo boljših rezultatov sestavim ekipo z višjo plačo. Na koncu sem se odločil za drugo varjanto in mislim da je bila to all in all kar dobra odločitev.
Glavna treniranca sta trenirala super, kar je glavna popotnica za naprej. Kar nekaj tekem sem igral izven pozicije, kar se je seveda precej poznalo.
Kaže pa se, da bo letos lažje osvojiti naslov kot v prihajajočih sezonah, saj kar nekaj ekip planira svoj vrhunec v roku 2 - 4 sezon. Super za samo zanimivost lige, verjamem da se bomo v ta boj vmešali tudi mi. Že drugo leto bo vroče ;)


From: Petracarek

To: julo
This Post:
11
317667.102 in reply to 317667.101
Date: 5/13/2023 2:40:08 PM
Prekmurje Storks
III.7
Overall Posts Rated:
161161
Second Team:
Prekmurje Farmers
Lovorika se vedno caka na konec dvoboja med Croatansi in Kerlci. Dvoboj se je zavlekel v dodatno tekmo.

Storlsi si bomo krstno sezono zapomnili predvsem po veliki sreci, da so Telicki in Lenoti odlocili za razprodajo ekipe. Ce se to ne bi zgodilo, bi sezono najverjetneje koncali na 7 mestu, kar bi v kvalifikacijah pomenilo 5 uvrsceno ekipo iz zahoda.

Sedaj je nekaj casa za razmislek, kaj je narobe z ekipo. Eden izmed moznih razlogov bi lahko bil trening najboljsega igralca na polozaju, ki mu ne odgovarja najbolj...

Bomo viddli naslednjo sezono, ko ga caka optimalen trening.

Nekaj napak lahko pripisem tudi sebi z izbiro neprimerne taktike za nasprotnika, kar pripisujem pomankanju izkusenj v najvisjem kakovostnem razredu

Drugace pa je to po dolgem casu spet sezona, ko nisem niti enkrat, ampak res nobenkrat, pozabil narihtati postave



This Post:
11
317667.103 in reply to 317667.102
Date: 5/14/2023 4:56:33 PM
Prekmurje Storks
III.7
Overall Posts Rated:
161161
Second Team:
Prekmurje Farmers
Sezona je končana.

Čestitke ekipi KERLCI (114713) za osvojeno prvenstvo



Ptav tako vsem ostalim za osvojena mesta. Tistim, kateri pa so nazadovali v II. ligo pa želim, da čimprej napolnijo klubsko blagajno in se vrnejo

Hvala za odlično sezono

This Post:
11
317667.104 in reply to 317667.103
Date: 5/15/2023 2:43:49 AM
Kerlci
III.7
Overall Posts Rated:
15061506
Second Team:
Kerlci II
Hvala

Ja, letos je bila tale lovorika precej nepričakovana, ampak zato še toliko bolj dragocena

Sezona se je za nas lomila, ko smo hitro obupali nad pokalom in si tako zagotovili dobro izhodišče v ligi, čeprav sicer nismo kazali neke supriornosti. Res, da smo lahko ob dobrem dnevu vsakega premagali, ampak marsikdo je tudi nas lahko (in nas tudi je). V končnici smo tako zelo trpeli proti High Fly Teamu in tam sem nas že videl izgubiti pa smo z več sreče kot pameti zmagali.

Finale se za nas ni začel dobro, na prvi tekmi smo taktično odigrali dobro, a nam je zmaga spolzela z rok zaradi poškodbe Fugine, priznam, tisto je bilo malo grenko za spremljati, ker nihče si ne želi, da poškodbe odločajo v finalu (v katerokoli smer). No, potem smo ohranili mirne glave, na drugi tekmi dobili nazaj prednost domačega terena, na zadnji tekmi pa so nas Croatoansi taktično nadigrali, a na našo srečo se je vseeno izšlo. Čestitke Croatoansom, tudi če bi zmagali oni, bi bilo zasluženo.

Lovretič je v končnici dokazal, da si zasluži naziv MVP-ja lige, Fugina pa je pokazal, da je pravi naslednik Franclja Berlaka. V bistvu letos sploh nismo veliko spremenili ekipe, Lovretiča sem pripeljal namesto Poljaka Mojse, slednji je bil celo nekoliko boljši igralec, pripeljal sem tudi Daana Termonta ter prodal enega od trenirancev, in to je pomenilo razliko med moštvom, ki se bori za obstanek, ter moštvom, ki se bori za naslov. Cilji za naslednje sezone ostajajo še nedorečeni, trenutna ekipa mi je prav simpatična mešanica mladosti in izkušenj, a verjetno ji še nekaj manjka do pravega šampionskega kalibra.

Se srečamo v naslednjih sezonah


Message deleted