BuzzerBeater Forums

BB Poland > [U21] Transfery

[U21] Transfery (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
138252.997 in reply to 138252.994
Date: 10/14/2010 4:40:20 AM
Overall Posts Rated:
7272
No no widzę, że wywołujesz mnie do tablicy co pewien czas, więc uważaj bo pterodaktyl ci odpowie i nie wiem , czy też będziesz chciał odpowiedzieć bo poza piepszeniem o byle czym, robieniem z siebie cwaniaczka i kozaka, co za mądrego uchodzi bo jakieś bazy tam zrobił wszedłeś już na ciemną stronę mocy Lordzie King. A jak przeczytasz wątek który dodałeś na przykład to tam jest napisane w nawiasie kozaczku (żartowałem). Co gorsza nadal nie zrozumiałeś lekcji z zasad dobrego wychowania, ze skoro ktoś na ciebie głosuje to powinno się szanować elektorat,ale widzę, że skoro nie zdecydowałeś się kandydować to wydaje ci się, że nic złego ci stać nie może. No to uważaj,bo pterodaktyl bywa nieprzewidywalny cwaniaczku i czkawką ci się odbije kolejny post :)))

From: Big Z

This Post:
22
138252.998 in reply to 138252.996
Date: 10/14/2010 5:32:09 AM
Overall Posts Rated:
6363
trzeba trzymać sie utrudniających gre zasad, które zaostrzyła m.in. w/w afera
Wszyscy to wiedzą, ale BBK nigdy nie przyzna Ci racji w sporze, nawet gdyby uważał, że ją masz :)

From: B.B.King

This Post:
00
138252.999 in reply to 138252.996
Date: 10/14/2010 5:45:46 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Widze ze dalej nie widzisz nic złego w podaniu skilli innego zawodnika zeby zrobić na złość innemu przeciwnikowi/wrogowi. Pokazaniem wyższości nad innymi i utemperowanie osoby działającej Ci na nerwy.
W podawaniu linków czy skilli liczą sie intencje, a nie mam wątpliwości ze w przypadku węgrzyngate Twoje nie były dobre.

Można sprawdzić moje intencje, skille Węgrzyna podałem najpierw tak, żeby nie można było skojarzyć, że chodzi o Węgrzyna:
(150717.503)
Drugi raz podałem tylko sumy, do czego też nigdy nie było zastrzeżeń:
(150717.558)
Kozlik ciągle w durnowaty sposób mnie zaczepiał, jakoś to ścierpiałem, ale w końcu zarzucił kłamstwo. Skoro tak to uznałem, że mam prawo się bronić i udowodnić kłamstwa i niekompetencje drugiej strony.
Szkoda też, że nie widzisz złych intencji w pełnych agresji atakach Kozlika, które wtedy miały miejsce na forum i psuły atmosferę. Od czasu, gdy ujawnienie skilli Węgrzyna skompromitowało go jako skauta, to jest spokój. Jeśli to ma być jedyna korzyść to i tak warto było, czasem trzeba dać niesfornemu rozrabiace klapsa, żeby się uspokoił.
Na koniec uważam, że było to także w interesie kadry, czyli wyższej racji stanu. To jest jakieś nieporozumienie, że tak słabi zawodnicy grają w kadrze z powodu niekompetencji skauta. Szkoda, że większość przeszła nad tym do porządku dziennego. Najwidoczniej większości wcale nie zależy na tym, żeby kadry grały lepiej, tylko kadrę traktują tylko jako okazję do napinek a nie rozmów o konkretach.
Zakończmy ten temat i niestety trzeba trzymać sie utrudniających gre zasad, które zaostrzyła m.in. w/w afera.

Nie wprowadzaj w błąd. Skille zawodników w dalszym ciągu można podawać na forum, nie jest to złamaniem reguł i nic za to nie grozi, tak więc "w/w afera" nie ma nic do rzeczy.
Do związku z zakazem podawania linków się nie poczuwam, nigdy nikogo nie reklamowałem, a taki zakaz istniał od zawsze.

This Post:
00
138252.1000 in reply to 138252.997
Date: 10/14/2010 5:46:46 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Ech, znowu same niegrzecze docinki.
Kończymy z tym spamem
/C